Starcity Outlet’te Çocuklarla Yeni Yıl Coşkusu

Kasım ayında dünya mutfaklarının nefis tatlılarıyla ve birbirinden ilginç hikâyeleriyle tanışan Starcity Çocuk Kulübü ziyaretçileri Aralık ayını yepyeni bir etkinlik programıyla karşılıyor. Aralık ayı boyunca yeni yıl konseptinin hâkim olacağı etkinlikler, 2018’e girmeye çok az bir zaman kala bütün çocuklara mutluluk dolu günler vaat ediyor.

Renklerin, simlerin, pulların, dileklerin ve eğlencenin iç içe geçeceği Starcity Outlet Çocuk Kulübü Etkinlikleri ile ziyaretçiler yılbaşı hediyelerinin, yeni yıl kartlarının, çam ağaçlarının ve yılbaşı süslemelerinin hazırlanacağı atölyelere diledikleri ölçüde katılabilecekler. Minikler çocuk kulübünde akranlarıyla birlikte kendi elleriyle ürettikleri hediyeler hazırlayacaklar, karton, keçe, kumaş gibi materyaller kullanarak çam ağaçları, Noel babalar, yılbaşı geyikleri, kar küreleri, yılbaşı kartları gibi birbirinden yaratıcı objeler tasarlayacak.

Starcity Outlet Çocuk Kulübü Yeni Yıl Atölyeleri, 2 -31 Aralık tarih aralığını kapsayan her Cumartesi-Pazar, 14.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Tüm programı aşağıda yer alan görselde bulabilirsiniz;

Çocuk Sanat Atölyesinden 2018 yılbaşına özel sürpriz etkinlikler bizi bekliyor
Çocuk Sanat Atölyesinden 2018 yılbaşına özel sürpriz etkinlikler bizi bekliyor

Starcity Outlet Hakkında

Temmuz 2016 itibariyle Gençoğlu Grup’a geçen ve JLL Türkiye’nin deneyimli kadrosuyla yönetilen Starcity, Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar merkezine yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl boyunca yerli & yabancı birçok turist ve ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görüyor.

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, alışveriş beklentilerini yükseltmeye ve hayata renk katmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Game bài đổi thưởng
Link with us