Spiritüel Mucizeler Kitabı

Hayata yeniden gelemezsiniz; ancak herşeye yeniden başlayabilirsiniz…

Alaaddin’in Sihirli Lambası ile ilgili masalı hepimiz hayatımızın bir döneminde dinlemiş, seyretmiş ya da okumuşuzdur mutlaka. Aladdin dileyince lambadan çıkan cin onun her dileğini yerine getirir. Zaten bu hepimizin masalla ilgili en sevdiği bölümüdür.

Aslında lamba bir şekilde semboldür. İnsanın yapmak istediklerini kolaylaştıran ve yapabileceğini gösteren bir araçtır. Masalda, olaylar insan üstü güçlere dayandırılarak  Alaaddin’in sihirli hayatı anlatılır.

Peki hayatınızın zor dönemlerinde Alaadin’in sihirli lambası gibi kurtarıcı ya da yol gösterici mucizelere rastladınız mı? Yeniden başlayabilmek için…

Çevrenizde gördüğünüz ağaçlar, bitkiler, semboller, renkler, taş ve kristaller mucizelerin kilidini açan birer anahtardır. O anahtar dinin, bilimin, şifanın, güvcün, kuvvetin, mutluluğun, ruhun, bilginin, bereketin, farkındalığın ve aşkın kapılarını açmaktır.

İşte “Spritüel Mucizeler Kitabı” nda bunların anahtarlarını bulacaksınız.

Evrende herşeyin bir enerji akışı içerisinde olduğunu ve bununda birbirleriyle sürekli irtibat halinde olan elementler vasıtasıyla olduğunu bilim adamları olsun kutsal kitaplar olsun anlatıldığını ve araştırıldığını artık duymayanımız kalmamıştır. Mehmet Çobanoğlu bu ilişkinin bilimsel boyutlarını, bizlere sade bir dille anlatmış.

“Dünya üzerinde birçok canlı-cansız varlık mevcuttur ve bunların yaydığı titreşimler enerji frekansı yaratıyor. Çevreye yayılan bu frekanslar insan aurasıyla birleştiğinde ortaya mucizevi durumlar çıkıyor. Buna ulaşabilmek için doğanın bizlere sunmuş olduğu – ilahi kararla gelen kaynakların sağladığı olağanüstü faydalar” ise kitapta bölüm bölüm detaylandırılarak anlatılmış. Bunları nasıl kullanacağımız, kullanırsak sağlığımızda ve dolayısıyla hayatımızda yaratacağı olumlu etkilerden bahsedilmiş.

Spiritüel Mucizeler, teknolojinin gelişimiyle doğadan ayrılan insanoğlunun aura sağlığını tekrar keşfedebilmesi için gereken şifalı yolların kapısını açıyor. Belki benim sağlığımda bir sorun yok dediğiniz noktada herşeyim tam ama neden önüme hep engeller geliyor çıkıyor diye düşünüyorsanız, işte pozitif enerjiyi kaybetmeye başladığınız noktadasınızdır. Bunlara güzel örnekler veriliyor;

“Bir iş görüşmesine gittiğinizi ele alalım. Yapılan mülakat sırasında harika bir özgeçmiş, mükemmel iş deneyimleri sunduğunuzu varsayalım. Fiziksel görüntünüz, kıyafetiniz, diksiyonunuz herşey olabildiğine güzel olsun. Tüm bu artılarınıza rağmen enerjiniz düşük ise, ne yaparsanız yapınbelirleyici unsur bu olacaktır. İşveren tüm artılarınıza rağmen sizden pozitif enerji alamamışsa, ona karşı iyi şeyler hissettirememişseniz işiniz çok zordur. Büyük ihtimalle size verilecek cevap, “Sizi daha sonra ararız” yanıtıdır.”  “

Mehmet Çobanoğlu, herkesin “ah! evet ya bu da benim başıma gelmişti” gibi ünlemelere sebep olacak bizim hayatlarımızdan örneklerle, negatif enerji sebeplerini basit bir dille anlatıyor.

Artık değişim ve dönüşüm zamanı.

Spiritüel Mucizeler Kitabı ile geçmişi arkada bırakarak, doğanın ve ruhunuzun dostluğuyla buluşmanızı sağlayacak kaynakları düşünmeye ve sorgulamaya başlayacaksınız. Bunlar için aradığınız şifalı doğal çözüm yollarını sizlere gösterebilecek bir kılavuz ve gerektiği durumlarda bir fihrist olarak da kullanabileceğiniz nitelikte bir kitap olduğunu düşünüyorum…

Kitap ismi: Spritüel Mucizeler Kitabı

Yazan: Mehmet Çobanoğlu

Yayınevi: Destek Yayınları

Kitap fiyatı: 13 TL

Sayfa: 181 syf

Majisyen Kontejyan rumuzuyla makaleler yazan Mehmet Çobanoğlu kişisel gelişim ve metafizik konuları üzerine seminer ve eğitimler düzenlemektedir. Spiritüel Mucizeler’in yanısıra “Rabb’in Nefesi” adlı başka bir çalışmayı konu ettiği kitabı da yayımlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.