Tombul Balerin ve Sihirli Pabuçlar Çocuk Bale ve Tiyatro Gösterisi

Tombul Balerin ve Sihirli Pabuçlar oyunu 3-6 yas grubunun balerin ve baletleri sahnede izleyebilecekleri için bir tiyatro oyunu ve çocuk balesi.

Oyunda balerin olmak isteyen tombik bir kız çocuğunun hayallerinin gercek olması konu ediliyor.

Çocukları büyülü bir dünyaya sürükleyen oyun ayrıca çokta eğlenceli, oyunda interaktif çocuklarla sohbet eden bir bale öğretmeni ve dans perisi var.

Tombul Balerin ve Sihirli Pabuçlar Çocuk Bale ve Tiyatro gösterisi, 2001 yılında açılan ve birçok il ve ilçede hizmet veren Öykü Sanat Merkezi tarafından hazırlandı.

Amacı, çocuklara bale ve dansı tanıtmak, bale sanatını sevdirmek ve çocuklara azimle çalışırsak istediğimiz her işi başarabilecekleri ana fikrini aşılamaktır.

Oyunun bale bölümlerinde İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde sahne alan profesyonel balet ve balerinler yer alacaktır. Peri ve Bale öğretmeni rolünde Öykü Sanat Merkezi kurucu bale öğretmeni Çağdan Büyük, tombul balerin rolünde Öykü Sürer ve anne rolünde Erdoğan Eğmen yer almaktadır.

Oyun 2016-2017 sezonunda birçok sahnede sergilenmeye devam edecek olup, çeşitli şehirlerde de gösterime girmesi planlanmaktadır.

Edirne ve Ümraniye’de üç yüzü aşkın öğrencisi olan Öykü Sanat Merkezi Kurucusu ve bale öğretmeni Çağdan Büyük ve Sanat yönetmeni Erdoğan Egmen’in yazdığı oyun, Kozyatağında Kozzy Avm üst katı Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesinde sergilenecek.
Bale Sanatının büyülü dünyasında çocuklar balerin olmak isteyen tombik bir kız çocuğunun çalışarak nasıl başardığını izleyecekler.

Çocukla Gezin olarak bizleri oyuna davet ettiler. Ayrıca takipçilerimize de şöyle güzel bir haberleri var!!

Oyun 15 Mayıs Pazar günü Kozzy AVM – Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesinde 

Oyun saati: 12.00 ve 14.00

Bilet fiyatları 34 TL yerine 25 TL olarak Çocukla Gezin takipçilerine özel indirim yapılıyor.

Lütfen yerinizi rezerve ederken blog takipçimiz olduğunuzu belirtmeyi unutmayın 😉

Rezervasyon ve detaylı bilgi için : 0 507 837 4904 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Köpekler Bale Yapmaz kitabından bazı sayfalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.