Çocukla Teraryum Atölyesi

Herkese merhaba,

Yine Gelişim Atölyesinin çocuklara yönelik hazırladığı bir atölye haberini paylaşmak istiyorum sizlerle.

Teraryum Atölyesi…

Evet çocuklar için benim çok hoşuma gitti açıkçası…

Detaylar aşağıda yer alıyor. Adana’da gerçekleşecek olan etkinliğe gidenler umarım beğenirsiniz ve olursa yorumlarınız yayınlamak için bekliyor olacağım 😉

 

M1 ADANA TERARYUM ATÖLYESİ İLE

  • DAHA YEŞİL –M1 Adana AVM yaz tatilinin bittiği şu günlerde eğlenceli bir etkinliği çocuklara hediye ediyor. 08– 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Teraryum Atölyesi’ni doğasever çocuklara sunuyor. M1 Adana AVM, yeni hizmete giren dış mekan teraslı cafe-restoranları ve modern alanların bulunduğu Moda Sokağı’nda ziyaretçilerine rahat ve keyifli vakit geçirebilecekleri eğlenceli ve öğretici aktivitelerini düzenlemeye devam ediyor.

 

  • M1 Adana AVM, dünden bugüne hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinliklerle bölgenin sosyal yaşamına değer katarken çocukları da unutmuyor. Okulların açılmasına heyecanla bekleyen minikler 08– 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Teraryum Atölyesi ile eğitim dönemine doğa teması ile başlayacaklar.
  •  

5 – 12 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz olarak sunulan ve kontenjanla sınırlı olan minik bahçeler dünyasında ki son moda Teraryum Atölyeleri, rehber eğitimciler eşliğinde uygulanacak. Cam fanus gibi alanlarda doğanın taklit edildiği bir ortamın yaratılması anlamına gelen Teraryumlar, 2 hafta boyunca her gün 15.00 – 20.00 saatleri arasında çocukların neşeli dünyalarındaki yerini alacak. Her çocuğun kendi teraryumuna sahip olacağı atölyeler, yaratıcılığın yanı sıra özgüven, bir grubun parçası halinde ortak bir hedefe yönelme gibi kişisel becerileri de artıracak.

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 17 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2’lik sinema alanı, 1.600 m2’lik yiyecek – içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor. Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.